yıkılan seraları gezdi

YIKILAN SERALARI GEZDİ

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, lodosun etkisiyle seraların yıkıldığı Kazımiye, Laledere köyleri ile Kadıköy ve Koru beldelerini ziyaret etti.

Tarih : 03 Şubat 2015, 14:21
Puan Ver : Yıkılan Seraları Gezdi(5/10)1


CHP Milletvekili Muharrem İnce, Yalova'nın köylerinde lodos sebebiyle yıkılan seraları gezerek çiftçilerden bilgiler aldı.

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, lodosun etkisiyle seraların yıkıldığı Kazımiye, Laledere köyleri ile Kadıköy ve Koru beldelerini ziyaret etti. İnce, yıkılan seraları gezerek çiftçilerden bilgi aldı. Çiftçilerin acil destek beklediğini vurgulayan İnce, 'Üreticilerimizin naylon talebi var. Ürünlerini korumak için acilen naylon istiyorlar. Bunu bedava da istemiyorlar. Uzun vadeli bir ödeme şansı tanınmasını istiyorlar. Zarar gören köylerimizi gezeceğiz. Tarım Bakanı'nı da arayıp buradaki durumu anlatacağım. Konuyu meclis gündemine de getireceğim. Bu konuların takipçisi olacağız. Devlet gerçekten sosyal bir devlet mi, güçlü bir devlet mi, bunu göreceğiz' diye konuştu.

İnce, çamur içerisinde kalan botlarını da yıkadı. İnce, hortumu tutarak kendisine yardım etmek isteyen vatandaşları, 'Ben yıkarım' diyerek kibarca reddetti.

(İHA)

 


Etiketler: Yıkılan  Seraları  Gezdi  Yalova  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER