yoğun bakımda yemeğe açıklama

YOĞUN BAKIMDA YEMEĞE AÇIKLAMA

Hastane yönetimi personelin yaptığının kabul edilemeyecek bir durum olduğunu ve gerekli ceza-i işlemi uygulayacaklarını açıkladı.

Tarih : 14 Ocak 2015, 17:21
Puan Ver : Yoğun Bakımda Yemeğe Açıklama(8/10)4


Elazığ'da özel bir hastanede yoğun bakımda yemek yerken çekilen fotoğraf nedeniyle hastane yönetimi tarafından açıklama yapıldı. Hastane yönetimi personelin yaptığının kabul edilemeyecek bir durum olduğunu ve gerekli ceza-i işlemi uygulayacaklarını açıkladı.

Elazığ'da özel bir hastanenin yoğun bakımında arka tarafından hasta varken yardımcı sağlık görevlileri tarafından yemek yerken çekilen fotoğraf sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılınca tepki çekmişti. Konuyla ilgili olayın yaşandığı Elazığ Özel Hayat Hastanesi yönetimi tarafından yazılı açıklama yapıldı.

Yapılan açıklamada,'14.01.2015 tarihinde hastanemiz bünyesinde çalışan personelimizin yemek yenmemesi gereken bir alanda yemek yediği ve bu kabul edilemeyecek durumu çekmiş olduğu bir fotoğrafla sosyal medyada paylaştığı tespit edilmiştir. Bu durum üzerine, hastanemiz yönetimi acil olarak ilgili personel hakkında soruşturma başlatmış olup, gereken cezai işlem uygulanacaktır' denildi.

(İHA)

 


Etiketler: Yoğun  Bakımda  Yemeğe  Açıklama  Elazığ  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER