yok artık ! vince asılarak 6. kata çıktı

YOK ARTIK ! VİNCE ASILARAK 6. KATA ÇIKTI

Sosyal paylaşım sitesinde paylaşılan bu görüntülere bazı vatandaşlar tepki gösterirken, bazıları da cesaretinden ötürü işçiyi tebrik etti.

Tarih : 16 Şubat 2015, 11:21
Puan Ver : Yok Artık ! Vince Asılarak 6. Kata Çıktı(6/10)2


İş güvenliğinin sıkça tartışıldığı bugünlerde Karadeniz Bölgesi'nde çekildiği tahmin edilen görüntüler tepkilere neden oldu. Sosyal paylaşım sitesinde paylaşılan bu görüntülere bazı vatandaşlar tepki gösterirken, bazıları da cesaretinden ötürü işçiyi tebrik etti.

İş ve işçi kazalarının sıkça yaşandığı ülkemizde, bir inşaat işçisinin 6. kata vince asılarak çıkması tepkilere neden oldu. Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılan görüntülerde; inşaatta çalışan isçilerden biri hiçbir güvenlik önlemi almadan vince asılarak 6 katlı bir binanın en üst katına çıkıyor. Tavırlarından oldukça rahat olduğu gözlenen işçinin arkadaşları 'Deli var Deli' diye bağırıyor. Şivelerinden Karadenizli olduğu tahmin edilen vinç operatörü ise 'Uşaklar şahitsiniz, düşerse sorumluluk kabul etmem. Bana 3 trilyon verseler binmezdim' diyerek ustayı çıkardığı binanın en üst katında indiriyor.

(İHA)

 


Etiketler: Yok  Artık    Vince  Asılarak  6  Kata  Çıktı  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER