yolcular isyan etti

YOLCULAR İSYAN ETTİ

Konya’dan İstanbul’a gelmek üzere yola çıkan Yüksek Hızlı Tren (YHT), Eskişehir’in İnönü ilçesi yakınlarında arızalandı.

Tarih : 07 Ocak 2015, 17:45
Puan Ver : Yolcular İsyan Etti(8/10)4


Konya'dan İstanbul'a gelmek üzere yola çıkan Yüksek Hızlı Tren (YHT), Eskişehir'in İnönü ilçesi yakınlarında arızalandı. 4,5 saatlik yolu 9 saatte 3 tren değiştirerek gelen yolcular duruma tepki gösterdi.

Konya'dan İstanbul'a gitmek üzere saat 06.10'da hareket eden YHT, Eskişehir'de arızalandı. Tren yaklaşık 5 saatlik gecikme ile İstanbul'a ulaştı. Üç tren değiştirerek İstanbul'a ulaşan yolcular duruma isyan etti.

Pendik Gar çıkışında yaşadıklarını anlatan bir yolcu, '4 saatlik yol diye çıktık, 9,5 saattir yollardayız. Bize hiçbir açıklama yapılmadı. Arıza var dendi. Gelene kadar üç tane tren değiştirdik. En son kara trenle geldik. Hızlı tren bileti aldık, kara trenle geldik. Uçağını kaçıran da var, çoluk çocuk perişan oldu' dedi.

Başka bir yolcu ise 'Sabah 06.00'dan beri yoldayız. Eskişehir'de tren arıza yaptı. 2 saat kadar yolda kaldık. Sonra başka bir tren Adapazarı'na geldi. Oradan da başka bir trenle ayakta geldik. 9 saatte İstanbul'a ulaştık' diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Yolcular  İsyan  Etti  Konya  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER