Yunan Savunma Bakanı'ndan Almanya'ya gözdağı

YUNAN SAVUNMA BAKANI'NDAN ALMANYA'YA GÖZDAĞI

Yunan Savunma Bakanı Panos Kammenos, Yunan televizyonunda katıldığı bir programda, “Almanya sert tavrını değişmezse ve Avrupa’yı bölmek isterse biz de yeni kaynaklardan fon bulma olan B planımızı uygularız” dedi.

Tarih : 10 Şubat 2015, 14:21
Puan Ver : Yunan Savunma Bakanı'ndan Almanya'ya Gözdağı(7/10)3


Yunan Savunma Bakanı Panos Kammenos, Yunan televizyonunda katıldığı bir programda, “Almanya sert tavrını değişmezse ve Avrupa'yı bölmek isterse biz de yeni kaynaklardan fon bulma olan B planımızı uygularız” dedi.

Yunan Savunma Bakanı Panos Kammenos, Yunan televizyonunda katıldığı bir programda ülkenin ekonomik sorunlarına dair açıklamalarda bulundu. Kammenos, Yunanistan'ın Euro Bölgesi ile yeni borç anlaşmasında başarılı olmamasının sonucunda diğer ülkelerden yardım isteyeceğini ifade etti. Kammenos konuşmasında, “İstediğimiz bir anlaşma. Fakat anlaşmanın yapılamaması halinde, umuyorum olur. Almanya sert tavrını değişmezse ve Avrupa'yı bölmek isterse biz de yeni kaynaklardan fon bulma olan B planımızı uygularız” dedi. Kammenos B planı çerçevesinde fon istenecek ülkelerin ise ABD, Rusya, Çin ya da diğer ülkeler olabileceğini ifade etti.

(İHA)

 


Etiketler: Yunan  Savunma  Bakanı  Ndan  Almanya  Ya  Gözdağı  Atina  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER